Подяка волонтерам!

Дата: 25.08.2022 15:19

Фото без опису

Фото без описуКожному з нас Україна подарувала свободу та незалежність. Тепер ми щодня боремося, аби відстояти її соборність.

Шість місяців захисники, волонтери, медики, рятівники та усі небайдужі захищають на своєму фронті та показують, що українці-сильна й незламна нація.

Боротьба триває і стрічка новин щодня нагадує про важливість маленьких та великих благодійних внесків.

Волонтери - це люди, які прийшли за покликом душі, готові допомогти тим, хто цього потребує.

Селищний голова Людмила ЧЕБАН вручила подяки волонтерам  та  побажала благополуччя у родинах, міцного здоров’я та людської пошани. Висловила  слова подяки від імені кожної людини, якій вони допомагали , за людяність, безкорисливу працю. Нині, завдяки  підтримці,  воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Та висловила надію у збереженні дружніх відносин та подальшій плідній співпраці на благо спільних інтересів.

З повагою селищний голова   Людмила  ЧЕБАН!