15 Травня, 2023 р., 16:30
Вкотре наголошуємо! Будьте пильні та обережні. Завжди уважно дивіться під ноги, уникайте місць, які сильно захаращені сухою рослинністю, адже під сухостоєм може ховатись будь-що, з обережністю проводьте сільськогосподарські роботи. У разі виявлення небезпечного предмета відійдіть на безпечну відстань, не панікуйте, повідомте про знахідку оперативні служби за номером телефону «101».
13 Травня, 2023 р., 10:42
Шановні жителі громади! Звертаємо вашу , що  13.05. 2023року  з 10.00 до 13.00 годин  проводитимуться військові навчання.  Може  бути чутно гучні постріли або вибухи. Не хвилюйтесь, зберігайте спокій. Слава Україні!
12 Травня, 2023 р., 15:14
  9.05.2023 року при Великомихайлівській селищній раді за присутності заступника селищного голови, спеціалістів  служби у справах дітей, поліцейського офіцера громади з батьками дітей, які були причетні до протиправної поведінки на стадіоні, було  проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного  виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання, навчання, фізичного, духовного і морального розвитку дітей,  ознайомлено з ст.11, ч.1 ст.12 Закону України «Про охорону дитинства», ч.з ст.150 Сімейного кодексу України. Відносно  батьків поліцейським офіцером громади складено адміністративні протоколи відповідно до ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
12 Травня, 2023 р., 12:09
Приємно, коли ти маєш можливість  в цей час вийти на вулицю та прогулятися в своєму селищі по парку, в якому чисто, прибрано, квітнуть квіти та дерева завдяки важкій щоденній праці робітникам з благоустрою селищної ради. І дуже прикро, коли окремі особи не пишаються цими досягненнями, а стараються напаскудити – інакше й не скажеш!
11 Травня, 2023 р., 16:59
12.05.2023 року з 08-00 до 19-00, у зв’язку з  проведенням  планових  ремонтних робіт АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ",  буде відключено електроенергію в смт. Велика Михайлівка  по  вулицях: вул. Б-Хмельницького, вул. Бузкова, вул. Вишнева, вул. Горького, вул. Дружби, вул. Івана Богуна, вул. Карбишева, вул. Лесі Українки, вул. Липинського, вул. Лісна вул, вул. Матросова, вул. Механізаторів, вул. Мічуріна, вул. Молодіжна, вул. Надії, вул. Пушкіна, вул. Робітнича, вул. Садова, вул. Сонячна, вул. Суворова, вул. Центральна, вул. Чехова, вул. Шкільна, вул. Яблунева, пров. Гоголя, пров. Зелений, пров. Попова, пров. Стадіонний, пров. Терешкової, пров. Шкільний.
09 Травня, 2023 р., 14:11
Цьогоріч Україна вперше відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу 9 травня в статусі країни-кандидата на членство в ЄС.
09 Травня, 2023 р., 10:31
Хтось здатен витримати більше, хтось – менше. Але, як кожен ресурс, вимагає постійної підтримки й відновлення.
09 Травня, 2023 р., 10:30
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.
09 Травня, 2023 р., 09:03
09.05.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела апаратну нараду, під час якої були розглянуті важливі питання щодо життєдіяльності громади.