Дорогі Гребеничани! Прийміть найщиріші вітання з  нагоди 230 річниці від Дня народження вашого села та нашим Храмовим святом Різдвом Пресвятої Богородиці.!

Дата: 21.09.2023 08:40

Фото без описуВід усієї  територіальної громади прийміть теплі слова вітань та щонайкращих побажань з нагоди ювілею вашої малої батьківщини. Зичимо кожному з вас спокою, мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, достатку й усіляких гараздів. Хай у ваших оселях завжди панують мир, затишок, суспільна злагода, взаємна повага й довіра, а щастя та добробут живуть у кожному домі та сім’ї, гуртуючи всіх у єдину родину!

Нехай Господь дарує вам наснагу й сили проживати у дружньому колі та своєю плідною працею славити ваші родини на благо рідної землі, усієї нашої громади та України.

Зі святом, любі Гребеники!