26 Червня, 2023 р., 16:02
Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт «Дія.Освіта», який в унікальному форматі поєднує можливості навчання і профорієнтації.
26 Червня, 2023 р., 09:50
І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду….
22 Червня, 2023 р., 09:39
На території  Великомихайлівської ТГ функціонує два дитячих будинки сімейного  типу, які  виховують 14 дітей, які залишились без  батьківського піклування. Держава постійно піклується та підтримує  батьків-вихователів. Так, 21.06.2023 р.   Благодійна Організація "ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ" за активної  співпраці обласної служби  у справах  дітей надала допомогу  у вигляді побутової техніки та продуктових наборів. Щиро вдячні всім причетним за радісні очі, усмішки,  настрій та щасливе дитинство наших дітей.
21 Червня, 2023 р., 11:00
Сьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглянемо: які засоби захисту потрібно використовувати для робіт в електроустановках до 1000 В? Які ЗІЗ відносяться до основних, а які до додаткових?
21 Червня, 2023 р., 10:59
На сьогоднішній день український агропромисловий комплекс масово використовує пестициди та агрохімікати у своїй роботі. Вони допомагають позбавити врожай від шкідників та покращують розвиток рослин. Але, на жаль, агрохімікати погано впливають на робітників агросфери.
19 Червня, 2023 р., 15:26
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці
16 Червня, 2023 р., 15:19
На підтримку Збройних Сил України у м.Роздільна було проведено перший етап обласних спортивних змагань серед територіальних громад району.
15 Червня, 2023 р., 15:36
    Служба у справах дітей Великомихайлівської селищної ради щиро вдячна  БФ «ВІТРИ ЗМІН»,  Дитячому Фонду UNICEF, які 15.06.2023 р.  надали гуманітарну  допомогу  вразливим верствам населення нашої громади:  сім’ям з дітьми,  які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема СЖО та ВПО.
14 Червня, 2023 р., 16:27
Ми раді запросити вас на вебінар, присвячений актуальній темі "Застосування дитячої праці та трудової експлуатації в Україні: правові наслідки".