01 Червня, 2023 р., 15:57
Весняно - літній сезон це не тільки час відпусток, подорожей, прогулянок, свіжих фруктів та овочів. Це ще й пора сезонних робіт. Адже саме в весняно - літній період підприємства певних галузей економіки, наприклад, «сільгоспники» активізують свою діяльність і потребують додаткових працівників.
01 Червня, 2023 р., 15:55
Державний технічний огляд технологічних транспортних засобів проводиться експертом технічним з промислової безпеки експертного-технічного центру, що належить до сфери управління Державної служби України з питань праці (ЕТЦ). Здійснюється відповідно до вимог Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 687.
01 Червня, 2023 р., 12:07
Війна внесла і свої корективи в наше сьогодення, але дороги ремонтувати потрібно.
01 Червня, 2023 р., 07:58
 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
01 Червня, 2023 р., 07:57
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.
31 Травня, 2023 р., 14:48
Змії в нашій країні активні з квітня до жовтня, найбільше шансів зустріти їх – у квітні-травні, під час шлюбного періоду. Другий пік – восени, у вересні.
31 Травня, 2023 р., 08:29
        В громаді продовжуються роботи з благоустрою.           Окрім прибирання територій від сміття, працівники з благоустрою проводять роботи з косіння трави по всій громаді.           Проводиться косіння трави вздовж доріг та тротуарів, в парках,  та   на узбіччях доріг.
31 Травня, 2023 р., 08:15
Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.
30 Травня, 2023 р., 15:15
Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, у межах наданих законодавством повноважень здійснюється моніторинг додержання прав і свобод людини і громадянина.
30 Травня, 2023 р., 10:34
Звертаємо вашу увагу з 01.06.2023 року поновлюється розклад руху автобусів на міжміських маршрутах.  Маршрут В.Михайлівка – Одеса буде від'їжджати з с. Полезне о 5.00.