30 Травня, 2023 р., 15:15
Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, у межах наданих законодавством повноважень здійснюється моніторинг додержання прав і свобод людини і громадянина.
30 Травня, 2023 р., 10:34
Звертаємо вашу увагу з 01.06.2023 року поновлюється розклад руху автобусів на міжміських маршрутах.  Маршрут В.Михайлівка – Одеса буде від'їжджати з с. Полезне о 5.00.
29 Травня, 2023 р., 15:37
29.05.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела апаратну нараду з начальниками відділів селищної ради, в ході якої були обговорені актуальні питання життєдіяльності громади: медицини, соціальної сфери, економіки, житлово-комунальної сфери, освіти, продовження заходів з благоустрою територій, ремонтних робіт дорожнього покриття.
29 Травня, 2023 р., 15:22
 ДП «Служба місцевих автомобільних доріг»  розпочато  роботи поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Роздільнянського району С160801 Об’їзд смт Велика Михайлівка.
29 Травня, 2023 р., 12:07
В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і неформальна економіка наносять невиправної шкоди обороноздатності країни. Намагаючись збільшити свої прибутки деякі роботодавці уникають укладення трудових договорів і, відповідно, сплати податків. Працівники, які не мають належним чином оформлених трудових відносин, позбавляються права на гідні умови праці, захист своїх інтересів у сфері праці, гарантій у соціальному захисті. Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників та примушення їх до роботи на умовах роботодавця.
26 Травня, 2023 р., 15:28
26.05.2023 року в приміщені селищної ради відбулася 44 чергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
25 Травня, 2023 р., 14:23
Відбулася зустріч заступників селищної ради, Національної поліції та представників ДП «Служба місцевих автомобільних доріг»  щодо поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Роздільнянського району С160801 Об’їзд смт Велика Михайлівка.  Представник служби повідомив , що з понеділка тобто 29.05.2023 року техніка заходить на дорогу для поточного ремонту.
25 Травня, 2023 р., 11:21
Комунальна установа «Трудовий архів» Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області працює
24 Травня, 2023 р., 15:57
24.05.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:
23 Травня, 2023 р., 15:21
Селищний голова Людмила Чебан спільно з начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з керівництвом районного відділу поліції, РТЦК та СП, районної ради, головами територіальних громад району,  посадовими особами  РВА взяли участь у координаційній  нараді в режимі відеозв’язку, що пройшла під головуванням виконуючого обов’язки голови Одеської ОВА  Бориса Волошенкова.