24 Травня, 2023 р., 15:57
24.05.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:
23 Травня, 2023 р., 15:21
Селищний голова Людмила Чебан спільно з начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з керівництвом районного відділу поліції, РТЦК та СП, районної ради, головами територіальних громад району,  посадовими особами  РВА взяли участь у координаційній  нараді в режимі відеозв’язку, що пройшла під головуванням виконуючого обов’язки голови Одеської ОВА  Бориса Волошенкова.
23 Травня, 2023 р., 15:12
Щорічно 23 травня в Україні - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.
23 Травня, 2023 р., 14:29
22.05.2023 року загинув наш військовослужбовець Заможний Андрій Володимирович 24.06.1981 року народження (с. Гірське).
23 Травня, 2023 р., 09:40
погіршує стан довкілля та здоров’я населення; призводить до загибелі тварин та рослин, у тому числі занесених до Червоної та Зеленої книг України; збільшує ризик виникнення масових пожеж, що за останні роки у світі та Україні стали частим явищем; пошкоджує верхній, родючий шар ґрунту, рослинний покрив. Статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачений штраф за самовільне випалювання рослинності або її залишків. Однак досі не були передбачені підстави для накладання таких штрафів при виявленні порушень. Відтепер Порядок визначає випадки, коли допускається та забороняється випалювання сухої рослинності або її залишків на території України.
22 Травня, 2023 р., 12:01
  Відповідно до засідання Гуманітарного координаційного центру при виконавчому комітеті Великомихайлівської селищної ради, протокол №47                   від 12 травня 2023 року продовжується видача продуктових наборів найбільш вразливим категоріям населення громади, а саме:
22 Травня, 2023 р., 10:02
Загальні правила поведінки на воді:
21 Травня, 2023 р., 09:24
Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.
19 Травня, 2023 р., 16:35
Життя сьогодні дуже складне, сповнене хвилювання, неспокою та тривоги за наших батьків, дітей, які потребують уваги та підтримки і, насамперед, любові… Надзвичайно приємно розповідати про людей, які народили своїх дітей серцем, які зуміли подарувати своє тепло та ласку тим, хто так цього потребує… Людей, які дарують родинне щастя. У смт Велика Михайлівка знаходиться житловий будинок, що був придбаний за кошти субвенції з державного бюджету в 2017 році для дитячого будинку сімейного типу. Так сталося, що кілька років будинок пустував, сумував за дитячим сміхом та дзвінкими голосами…
19 Травня, 2023 р., 10:00
Продовжуються роботи з наведення санітарного стану. На сьогодні проведені заходи з благоустрою в смт Велика Михайлівка.  Прибрано та пофарбовано по всьому селищу зупинки.