Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Шановні жителі та відвідувачі нашого сайту!
Вітаємо на офіційному веб-сайті Великомихайлівської територіальної громади!

Ви зможете ознайомитись з інформацією про нашу громаду, яка є нашою малою Батьківщиною.

Хочемо  звернути вашу увагу на те, що сайт  саме для вас, щоб інформувати  про життя громади, проблеми, про досягнення ваших дітей, сусідів, висвітлювати роботу сільської ради, знайомити з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради.

Сподіваємося, що наш сайт стане для вас корисним та цікавим!

З повагою, селищна рада

27 Лютого, 2024 р., 16:13
У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» 27.02. 2024 року у нашій громаді відкрили поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у довколишніх населених пунктах громади.
26 Лютого, 2024 р., 16:25
26.02.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
26 Лютого, 2024 р., 15:38
Великомихайлівська селищна рада   з глибоким сумом повідомляє   про   смерть  ветерана Другої світової війни Манжула Василя Федоровича!
20 Лютого, 2024 р., 15:23
А ти на небо зовсім рано полетів, В обійми Бога, що прийняв тебе до себе. Розлуки з рідними ти не чекав і не хотів, Залишив біль і смуток, що без тебе…
15 Лютого, 2024 р., 14:27
Афганська війна – ще одна із трагічних сторінок українського народу. З 1979 до 1989 року майже 150 тисяч українців пройшли через горнило війни в Афганістані, трагічний слід якої торкнувся нашої громади.
15 Лютого, 2024 р., 08:46
В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР взяв участь  в нараді при начальнику Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком
14 Лютого, 2024 р., 15:47
Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя - Пукача Сергія.
13 Лютого, 2024 р., 15:43
13.02 .2024 року в приміщені селищної ради відбулася 54  чергова сесія (головуючий в.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
09 Лютого, 2024 р., 11:34
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.