Суспільно – корисні роботи

Дата: 13.10.2023 15:42

Фото без описуСелищний голова Людмила Чебан та заступник директора - начальника Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Дикуненко провели зустріч, де було обговорення питання щодо  запровадження на території суспільно – корисних робіт.   Було прийнято рішення укласти договори з громадянами,  що перебувають на обліку в центрі зайнятості, та за направленнями прийняті на роботу на умовах строкового трудового договору.

Суспільно – корисні роботи запроваджено з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. Такі роботи під час воєнного стану покликані відновити функціонування інфраструктури.

Згідно з рішенням  виконавчого комітету було затверджено перелік видів суспільно-корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи

на території  Великомихайлівської територіальної громади

1. Розбір завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг.
  2. Створення найпростіших укриттів, протизсувних, протиповерхневих, протиселевих, протилавинних, протиерозійних та інших інженерних споруд спеціального призначення.
  3. Роботи із забезпечення сталого функціонування об’єктів підвищеної безпеки на випадок надзвичайних ситуацій.
  4. Плетіння маскувальних сіток, розвантаження, фасування гуманітарної допомоги.
  5. Упорядкування, відновлення та благоустрій прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд.
  6. Заготівля дров для опалювального сезону для військових та населення.
  7. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів.
  8. Роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття.
  9. Надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим  факторам техногенного, природного та воєнного стану.
  10. Організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій
  11. Надання допомоги по догляду учасникам бойових дій , які перебувають на лікуванні у медичних закладах.
  12. Виконання підсобних , ремонтних робіт у приміщеннях , які використовуються для ЗСУ
  13. Надання допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій , сім’ям учасників бойових дій , які отримали інвалідність.