17 Липня, 2023 р., 16:48
Шановні приватні підприємці, власники великого та малого бізнесу!!! За координацією Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту в рамках програми Twinning Grants Факультет бізнесу та права Університету Портсмута (Велика Британія) та Кафедра публічного управління та адміністрування Національного університету «Одеська політехніка» запрошує приватні підприємства, власників великого та малого бізнесу  взяти участь у дослідницькому проекті «Механізми розвитку малого підприємництва в контексті забезпечення національної безпеки та післявоєнного відновлення територіальних громад України».
17 Липня, 2023 р., 16:25
Зміни щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам
17 Липня, 2023 р., 16:22
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 07 липня 2023 року № 2023.4579 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерат (α-GPC) у харчових добавках з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o., Otomin, Poland) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТЕР», вул. Каховська 64, м. Київ, 02002).
14 Липня, 2023 р., 15:15
Генерал - майор, начальник Південного регіонального управління державної прикордонної служби України Мул Сергій Анатолійович Указом Президента України передав родині загиблого військовослужбовця Костянтина Тимофєєва орден  «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
14 Липня, 2023 р., 15:14
Селищний голова Людмила Чебан прийняла участь у зборах  Одеського регіонального відділення ВАОТГ 14 липня.
14 Липня, 2023 р., 14:00
БО "МБФ "ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА" спільно з Help Us Help (Канада) працюють 30 років на теренах України, сприяючи успішному розвитку країни.
14 Липня, 2023 р., 11:33
В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.
13 Липня, 2023 р., 16:15
Відповідно до вимог п.7 Порядку організації а ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487, Головним управлінням персоналу Генерального штабу Збройних сил України погоджено програми підготовки персоналу, відповідального за організацію та ведення військового обліку для певних навчальних закладів.
13 Липня, 2023 р., 15:44
📌Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує агровиробників, що Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію.