Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

29 Червня, 2023 р., 15:31
 Великомихайлівська громада на чолі з селищним головою Людмилою ЧЕБАН активно прийняли участь в організації  допомоги для  громадян Херсонщини, які постраждали внаслідок руйнування Каховської ГЕС. Великомихайлівською громадою була оголошена акція"Допомога Херсону"завдяки небайдужим громадянам громади було зібрано постільну білизну, рушники, простирадла, подушки, ковдри, пледи, а також лопати та відра.
29 Червня, 2023 р., 11:22
Шановні жителі громади! Звертаємо вашу увагу, що  29.06. 2023року проводитимуться військові навчання. Може бути чутно гучні постріли або вибухи. Не хвилюйтесь, зберігайте спокій. Слава Україні!
28 Червня, 2023 р., 15:12
Сьогодні Великомихайлівська громада провела в останню дорогу Василя Григоренка, сина України, воїна, патріота, який віддав найдорожче  – життя, за нас, за волю нашу, землю нашу, цілісність України.  Розривається материнське серце, біль і смуток.  Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – це велике горе та страшне випробування. Від всієї громади ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
28 Червня, 2023 р., 08:22
З нагоди Дня Конституції хочемо віддати шану тим, хто працював над створенням та затвердженням нашого Основного Закону. Це гарантія нашої свободи, демократії та правової держави. Конституція об'єднує нас як націю і дає нам можливість розвиватися і процвітати. Дякуємо всім, хто працює над зміцненням наших конституційних цінностей
27 Червня, 2023 р., 16:57
27.06.2023 року селищний голова Людмила Чебан спільно з начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з керівництвом районного відділу поліції, РТЦК та СП, районної ради, заступниками голови РВА, головами територіальних громад району,  посадовими особами  РВА взяли участь у селекторній  нараді в режимі відео зв’язку під головуванням начальника Одеської ОВА  Олега Кіпера.
27 Червня, 2023 р., 15:33
27.06.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:
26 Червня, 2023 р., 16:02
Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт «Дія.Освіта», який в унікальному форматі поєднує можливості навчання і профорієнтації.
26 Червня, 2023 р., 09:50
І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду….
22 Червня, 2023 р., 09:39
На території  Великомихайлівської ТГ функціонує два дитячих будинки сімейного  типу, які  виховують 14 дітей, які залишились без  батьківського піклування. Держава постійно піклується та підтримує  батьків-вихователів. Так, 21.06.2023 р.   Благодійна Організація "ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ" за активної  співпраці обласної служби  у справах  дітей надала допомогу  у вигляді побутової техніки та продуктових наборів. Щиро вдячні всім причетним за радісні очі, усмішки,  настрій та щасливе дитинство наших дітей.
21 Червня, 2023 р., 11:00
Сьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглянемо: які засоби захисту потрібно використовувати для робіт в електроустановках до 1000 В? Які ЗІЗ відносяться до основних, а які до додаткових?