01 Серпня, 2023 р., 15:39
З метою проведення інформаційних кампаній до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй НАЦІОНАЛЬНОЮ СОЦІАЛЬНОЮ СЕРВІСНОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ видана пам’ятка ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ / ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ТАКОЇ ОСОБИ
31 Липня, 2023 р., 14:49
,31.07.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела апаратну нараду з начальниками відділів селищної ради, в ході якої були обговорені актуальні питання життєдіяльності громади:  соціальної сфери, економіки, житлово-комунальної сфери, освіти, продовження заходів з благоустрою територій.
31 Липня, 2023 р., 14:48
Для забезпечення дітям можливості визначити себе як особистість і реалізувати свої можливості в безпечних і сприятливих умовах, в середовищі сім’ї або опікунів, для підготовки їх до життя у вільному суспільстві та захисту дітей створено ряд документів на державному та міжнародному рівні.
31 Липня, 2023 р., 12:32
З метою подальшої роботи у напрямку цифровізації Одеської області та впровадження зазначеного проекту селищний голова Людмила ЧЕБАН та начальник відділу надання адміністративних послуг Тетяна Мрачко прийняли участь  в нараді щодо цифровізації Одеської області та впровадження зазначеного проєкту в територіальних громад Роздільнянського району.
31 Липня, 2023 р., 11:46
Великомихайлівська селищна рада завжди намагається піклуватися про сім'ї з дітьми, які потребують підтримки та уваги органів місцевого самоврядування. Так, завдяки плідній праці спеціалістів служби у справах дітей та БГ "ВІТРИ ЗМІН ", нещодавно дві сім'ї нашої громади отримали планшети для організації навчання дітей. Щиро дякуємо всім причетним! Бережіть себе та наших дітей. Всім мирного неба!
30 Липня, 2023 р., 08:33
30 липня 2023 р. під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
28 Липня, 2023 р., 15:19
Торгівля людьми – це не міф, це реальність! Через війну росії проти України зростають ризики торгівлі людьми.
28 Липня, 2023 р., 14:03
30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який у 2013 році проголосила Генасамблея ООН.
28 Липня, 2023 р., 11:17
У літній період, підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж.