Дата: 30.11.2023 10:44

Фото без опису30.11. 2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету (головуюча  селищний голова Людмила Чебан), на якому були розглянуті питання:

1. Про визначення об’єкту закупівлі житла для учасників бойових дій відповідно до Програми Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
  2. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання та родинам загиблих військовослужбовців.
  3. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове  лікування.
  4. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  5. Про надання дозволу  на здійснення правочину, шляхом дарування земельних ділянок, в інтересах малолітньої дитини.
  6. Про надання дозволу  на здійснення правочину, шляхом дарування будинку, в інтересах малолітньої дитини.
  7. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам Роздільнянського район, Одеської області.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення