"Чотири строфи"

Дата: 09.03.2023 15:02

Фото без описуДев'ятого березня вся Україна відзначає річницю з дня народження великого сина України, нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко - національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією.

З нагоди 209-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Великомихайлівській громаді біля стели Тараса відбулися поетичні коралі «Чотири строфи» (збір коштів на підтримку ЗСУ).

Славетний Кобзар, чиї слова зараз звучать як ніколи пророчо, всесвітньо відомий поет, неймовірно талановитий художник… Багатогранна особистість, рядки з поезій якої й зараз ріжуть очі й слух нашим ворогам…