Інформація щодо поводження з твердими побутовими відходами!

Дата: 09.03.2023 11:54

Фото без описуТверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життєдіяльності людини та накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто це ті відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.

До вартості послуг перевізника ТПВ включено розрахунок витрат за вивезення лише твердих побутових відходів, до яких відносять:

картон, папір газетний, пакувальний або споживчий;

різного роду тара (дерев’яна, скляна, металева, пластикова);

предмети та вироби з дерева, металу, скла, пластмаси та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості;

залишки овочів та фруктів, харчові та кухонні відходи;

вироби зі шкіри та текстилю (взуття, одяг та ін.)

Опале листя, земля, та гілля не є твердими побутовими відходами, оскільки не є продуктом життєдіяльності людини й належать  ДО СФЕРИ БЛАГОУСТРОЮ!!!

До ТПВ також не відносяться будівельні відходи, великогабаритна побутова техніка та меблі.

Гілля, листя, ремонтні відходи, меблі та ін., власник відходів зобов’язаний вивезти на звалище самостійно!!!

Шановні мешканці селища, будь ласка, дотримуйтесь вимог законодавства про ТПВ та вимог правил поводження з ТПВ. Шануйте працю комунальників, та  бережіть техніку, яка і без того вже давно вийшла з терміну використання!

Надіємось на порозуміння!

Працюємо для вас!