18 Серпня, 2023 р., 15:40
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
18 Серпня, 2023 р., 11:59
За проєктом «Пліч-о-пліч» Одеська обласна державна адміністрація продовжує відновлення постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС об’єктів у 3 населених пунктах на Херсонщині – Киселівці та Благодатному Чорнобаївської територіальної громади та Новодмитрівці Великоолександрівської територіальної громади.
17 Серпня, 2023 р., 10:26
Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною… Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас. Проданов Ринат Вячеславович (с. Великокомарівка) 09.10.2003 року народження.
16 Серпня, 2023 р., 14:30
16 серпня 2023 року секретар селищної ради Юрій Тишлер, заступник селищної ради Анатолій Іванов, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з заступниками голови РВА, головами територіальних громад району взяли участь у селекторній нараді в режимі відеозв’язку під головуванням голови Одеської ОДА Олега Кіпера.
15 Серпня, 2023 р., 16:34
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. Старт прийому заявок – 27 червня 2023 року . Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом). Сума фінансування проєктів: Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн Максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн.
15 Серпня, 2023 р., 16:27
15.08.2023 року в приміщені селищної ради відбулася 46 позачергова сесія (головуючий секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
14 Серпня, 2023 р., 14:16
Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що прийнятий Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), крім змін до Податкового кодексу України, вносить зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), а саме: звільняє від відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону № 265, які вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.
14 Серпня, 2023 р., 10:41
До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 07 серпня 2023 року № 11.1.3-21/17150 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 04 серпня 2023 року № 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з   Польщі   (оптовик: RK-Impex.PL  SP.ZOO, Przemysl)  до  України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).
14 Серпня, 2023 р., 10:41
Підбито підсумки чергової інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду
11 Серпня, 2023 р., 11:19
17 липня в Україні стартує загальнонаціональна «Кампанія з вакцинації від кору». В країну уже доставлено понад 300 тисяч доз європейської вакцини від кору, паротиту і краснухи (КПК), яка розвезена по регіонах країни. В рамках кампанії, напередодні нового навчального року лікарі та мобільні бригади планують проводити щеплення, зокрема, для дітей, які внаслідок війни його пропустили. Про це розповіли представники МОЗ, ВООЗ та ЮНІСЕФ під час брифінгу, повідомляє УНН.