07 Липня, 2023 р., 12:22
06.07.2023 року в приміщені селищної ради відбулося  засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді (голова комісії селищний голова Людмила ЧЕБАН).  На розгляд виносилися такі питання:
06 Липня, 2023 р., 10:55
У літній період для Південного регіону України характерна підвищена температура навколишнього середовища (35 0С і вище). Цей фактор може суттєво ускладнювати роботу працівникам приватних та державних установ. У даний проміжок часу доцільно застосовувати превентивні міри, що дозволять мінімізувати можливі ризики та забезпечать максимально комфортні умови праці.
06 Липня, 2023 р., 10:54
Запрошуємо усіх бажаючих на вебінар присвячений темі "Праця неповнолітніх: гарантії, пільги, вимоги до роботодавців", який відбудеться 07 липня о 10:00.
05 Липня, 2023 р., 16:50
Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації.
05 Липня, 2023 р., 16:41
Згідно з наказом голови(начальника )Одеської обласної державної (військової)адміністрації та командувача оперативно – стратегічного угрупування військ:
05 Липня, 2023 р., 16:17
Селищний голова Людмила Чебан в супроводі представників ДПСУ, ТРО та РТЦК привітала  працівників Роздільнянського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області з нагоди Дня Національної поліції України відзначено  подяками кращих працівників відділення.  Слава Україні! Героям Слава!
05 Липня, 2023 р., 16:09
Укрпошта реалізує реформу системи з обслуговування клієнтів, яка передбачає скорочення штату у відділах поштової компанії тобто скорочення листонош.
05 Липня, 2023 р., 12:14
На сьогодні одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаних укриттів для всіх учасників.
05 Липня, 2023 р., 08:38
6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі – Закон).