Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 08.03.2024 10:37

Фото без описуНа черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшло під головуванням її очільника райдержадміністрації Сергія Приходька (Від Великомихайлівської ТГ доповідав заступник селищного голови Ігор ГОНЧАРУК). Присутніми були розглянуті нагальні питання сьогодення, а саме:

- Про системне запобігання утворенню та ліквідацію несанкціонованих та стихійних звалищ побутових відходів.

- Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Роздільнянського району у 2024 році.

- Про вжиття заходів щодо покращення стану укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту і створення належних умов для перебування у них людей.

- Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення Роздільнянського району у весняно-літній період 2024 року.

- Про ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ та впровадження протиепідемічних заходів щодо попередження епідемічного поширення інфекції серед населення Роздільнянського району.

За результатами наради було надано ряд роз’яснень та рекомендацій.