Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Основні положення щодо праці неповнолітніх українців

Дата: 12.03.2024 14:02
Кількість переглядів: 53

Фото без описуКодекс законів про працю України та інші нормативні акти врегульовано питання праці неповнолітніх в Україні, встановлено певні обов'язкові умови та обмеження для захисту прав та інтересів неповнолітніх працівників.

Вік, з якого допускається прийняття дитини на роботу, становить 16 років. Діти, які досягли 15-річного віку, можуть прийматися на роботу, що не завдає шкоди їх здоров’ю і навчанню, за згодою одного з батьків або особи, яка замінює батьків.

Неповнолітні, які працюють повинні мати можливість продовжувати навчання і відвідувати навчальні заклади у відповідністю до Закону України "Про загальну середню освіту".

Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Неповнолітні приймаються на роботу лише після проходження попереднього медичного огляду. Надалі, до досягнення ними 21 року, вони щороку підлягають обов’язковому медичному оглядові. На час проходження медичного огляду зберігається середня заробітна плата.

При укладанні трудового договору з неповнолітнім обов’язкова письмова форма трудового договору.

Тривалість робочого часу для неповнолітніх є скороченою. Для працівників віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул) – 24 години на тиждень. Неповнолітніі не можуть працювати у нічний час (з 22:00 до 6:00).

Оплата праці неповнолітніх повинна відбуватися відповідно до встановлених норм та правил. Неповнолітні хоча й працюють менше, проте зарплату отримують як дорослі при повній тривалості робочого часу. Оплата праці учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів, які працюють у вільний від навчання час, відбувається пропорційно відпрацьованому часу або від виробітку.

Неповнолітні працівники мають право на щорічну відпустку тривалістю 31 календарний день. Щорічна відпустка надається в будь-який зручний для них час у повному обсязі без необхідності відпрацьовувати півроку безперервної роботи. Учні й студенти також можуть брати додаткові оплачувані відпустки для складання іспитів, так само як інші працівники. При наданні відпустки для неповнолітніх враховуються особливості їхнього графіка роботи та навчання.

Ненадання щорічної відпустки особам віком до 18 років протягом робочого року забороняється. Заміна неповнолітнім всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

Гарантії щодо праці неповнолітніх зберігаються і під час воєнного стану.

Також важливо зазначити, що неповнолітній працівник має право на захист своїх трудових прав та інтересів. Якщо він вважає, що його права порушені, він має право звернутися до комісії по трудових спорах роботодавця, а у разі незгоди з рішенням комісії (або її відсутності), - із позовом до суду (це може бути здійснено особисто, через представника (батьків, опікуна) або через адвоката).

Нагадуємо, що при розгляді позовів про стягнення заробітної плати та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин позивачі звільняються від сплати судового збору.

 

Фото без опису

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

 

Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо яка частота проведення перевірок державними органами влади.

З урахуванням значення прийнятного ризику всі суб’єкти господарювання, що підлягають нагляду (контролю), належать до одного з трьох ступенів ризику: високий, середній або незначний.

В залежності від ступеня ризику визначається періодичність проведення планових заходів:

Для високого ступеня ризику - не частіше ніж один раз на два роки;

Для середнього ступеня ризику - не частіше ніж один раз на три роки;

Для незначного ступеня ризику - не частіше ніж один раз на п’ять років.

 

Фото без опису

Психологічні травми псують якість життя, бо людина живе спогадами про минуле, втрачаючи сенс життя, друзів, коханих, роботу. В умовах війни ми щодня можемо травмуватися, ставши в якийсь момент замкнутими, нервовими і неспокійними.

Як проявляються психологічні травми у дітей, підлітків та молодих людей читайте за посиланнямhttp://surl.li/rgtow

Фото без опису

Піклуйтесь про ментальне здоров'я, використовуйте інструменти, які допоможуть дбати про внутрішній стан.

Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.

Війна змінює всіх, тож після повернення військових додому налагодження стосунків у родині стає випробуванням — у колі близьких ветерани отримують необхідну для відновлення підтримку або ж опиняються в ситуації нерозуміння та взаємних звинувачень.

Родині, яка чекає маму чи тата, сина, дочку або ж брата з війни, варто бути готовою до того, що вони можуть повернутися «іншими». Що рідна людина ще деякий час «воюватиме» і потребуватиме нашого терпіння. Зібрали кілька порад, які допоможуть підготуватися до зустрічі з військовими та полегшать період адаптації.

Приєднуйтесь до комунікаційних платформ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я, ініційованої першою леді України Олена Зеленська:

Спеціальна сторінка – http://howareu.com

Facebookhttps://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

 

Фото без опису

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

 

14 березня 2024 року з 10.00 до 17.00 на теми:

 «Як оплачується робота працівників при спрощеному режимі регулювання?»;

15 березня 2024 року з 10.00 до 14.00 на теми:

«Звільнення сумісника з основного місця роботи: наслідки для роботодавця»;

18 березня 2024 року з 10.00 до 17.00 на теми:

«Чи обов’язково видавати за два тижні наказ про щорічну відпустку?».

По телефону 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь