22 Січня, 2024 р., 12:20
Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що з 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.
19 Січня, 2024 р., 16:23
19 січня 2024 року в  сесійній залі Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч представників Координаційного штабу з питань   поводження з військовополоненими (Південний регіональний  центр) Допомога родинам Захисників - начальника юридичного відділу, представника Офісу Президента Жепало Вадима Миколайовича , Одеського обласного центру Допомога Ветеранам війни - Олексієвої Оксани Миколаївни  з мешканцями родин захисників, які пропали безвісти   та  знаходяться  у полоні
19 Січня, 2024 р., 15:25
Заступник селищного голови Ігор Гончарук разом з начальником  Роздільнянської РВА Сергієм  Приходьком,  заступником  начальника Наталія Шличок, голови громад району, представники районного відділу поліції та районного управління ГУ ДСНС та посадові особи РВА,  взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури, яка відбулась під головуванням в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Харлова в режимі відеоконференції.
18 Січня, 2024 р., 13:54
18.01.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання
18 Січня, 2024 р., 09:22
Не впевнені, як правильно оформити відпустку в умовах війни?
16 Січня, 2024 р., 11:32
16.01.2024 року при Великомихайлівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
11 Січня, 2024 р., 09:31
Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що у зв’язку зі спалахом грипу птиці в підсобних господарствах жителів селищ Штанівка та Куянівка Сумського  району Сумської області існує серйозна загроза щодо занесення і розповсюдження на території Великомихайлівської громади  однієї з найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з гостроінфекційними захворюваннями птиці та вжиття заходів, направлених на мінімізацію ризиків поширення грипу птиці   селищна рада надає  інформацію щодо профілактики пташиного грипу.
09 Січня, 2024 р., 14:16
05.01.2024 року в місті Одеса на «Арена спорт» відбувся комерційний турнір по настільному тенісу. Від Великомихайлівської громади участь взяв  Середницький Юрій – тренер спортивної школи з настільного тенісу
09 Січня, 2024 р., 12:36
В  приміщенні Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч заступника директора - начальника відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніни Дикуненко з секретарем  селищної ради Юрієм Тишлерем та заступником голови селищної ради Ігорем Гончаруком.