10 Квітня, 2024 р., 15:42
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 18.02.2022 року № 219 «Про дозвіл на проведення позапланових заходів контролю протягом періоду воєнного стану», яким передбачено проведення Головними управліннями Національної соціальної сервісної служби України позапланових перевірок, 09.04.2024 року Головним управлінням національної сервісної служби в Одеській області був здійснений візит до Великомихайлівської ТГ. Проведено позапланову перевірку структурного підрозділу виконавчого органу селищної ради щодо дотримання вимог забезпечення прав і інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, здійснення їх соціального супроводження та внесення інформації до ЄІАС «Діти». Додатково інформуємо: на території Великомихайлівської ТГ функціонує два дитячих будинки сімейного типу (виховується 14 дітей) та п’ять прийомних сімей (виховується 10 дітей).
10 Квітня, 2024 р., 15:41
У зв’язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря різко збільшується кількість пожеж, що виникає через необережне поводження з відкритим вогнем громадян під час перебування їх у лісах, місцях масового відпочинку або випадково, через недбало кинутий недопалок. На превеликий жаль, громадяни рідко надають цьому значення.
10 Квітня, 2024 р., 12:31
Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо, на який період запроваджуються норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»?
09 Квітня, 2024 р., 16:29
09.04 .2024 року в приміщені селищної ради відбулася 56 поза чергова сесія (головуючий в.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
05 Квітня, 2024 р., 15:11
Головне питання, яке зараз хвилює батьків, здобувачів освіти, працівників закладів, а також освітніх управлінців та органи місцевої влади – безпека учасників освітнього процесу під час нового навчального року. Одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаного укриття.
05 Квітня, 2024 р., 10:54
05.04.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
05 Квітня, 2024 р., 09:48
Виконуючий обов’язки селищного голови Юрій ТИШЛЕР, заступник селищного голови Ігор ГОНЧАРУК разом з працівниками селищної ради поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам під час звільнення нашого селища та вшанували хвилиною мовчання.
04 Квітня, 2024 р., 14:36
Заступник селищного голови Ігор Гончарук та начальник відділу ЦНАП Тетяна Мрачко взяли участь у нараді  при  начальнику Роздільнянської районної військової адміністрації.
01 Квітня, 2024 р., 10:02
На виконання доручення начальника Роздільнянська районна державна адміністрація Сергія ПРИХОДЬКА заступник начальника РВА Вадим КОВАЛЬСЬКИЙ взяв участь в міжрегіональному форум ЦНАП “Синергія півдня”, від Великомихайлівської селищної ради участь у форумі взяв начальник відділу  надання адміністративних послуг Тетяна Мрачко.
28 Березня, 2024 р., 15:27
28.03.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання: