11 Січня, 2024 р., 09:31
Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що у зв’язку зі спалахом грипу птиці в підсобних господарствах жителів селищ Штанівка та Куянівка Сумського  району Сумської області існує серйозна загроза щодо занесення і розповсюдження на території Великомихайлівської громади  однієї з найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з гостроінфекційними захворюваннями птиці та вжиття заходів, направлених на мінімізацію ризиків поширення грипу птиці   селищна рада надає  інформацію щодо профілактики пташиного грипу.
09 Січня, 2024 р., 14:16
05.01.2024 року в місті Одеса на «Арена спорт» відбувся комерційний турнір по настільному тенісу. Від Великомихайлівської громади участь взяв  Середницький Юрій – тренер спортивної школи з настільного тенісу
09 Січня, 2024 р., 12:36
В  приміщенні Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч заступника директора - начальника відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніни Дикуненко з секретарем  селищної ради Юрієм Тишлерем та заступником голови селищної ради Ігорем Гончаруком.
08 Січня, 2024 р., 11:42
У зв’язку з погодними умовами, вийшла з ладу установка оповіщення  «Повітряна тривога».  Звертаємо вашу увагу, сповіщати про сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» буде  ДСНС України в Одеській області.  Також прохання підключитися до мобільного додатку  «Повітряна тривога Одеської області» .  Будьте свідомими та залишайтесь в безпеці.
08 Січня, 2024 р., 09:51
На Одеську область насувається негода. За інформацією Українського Гідрометцентру впродовж дня і ночі 8 січня очікується погіршення погодних умов по всій території області. Циклон буде йти з півночі області починаючи з ночі понеділка, 8 січня, та протягом дня понеділка ,8 січня, покриє всю область.
08 Січня, 2024 р., 09:49
Нагадуємо населенню про необхідність дотримання основних правил безпеки при погіршенні погодних умов у зимовий період:
08 Січня, 2024 р., 08:40
28.12.2023 року  відбулося засідання 52 чергової сесії VІІІ скликання, на якому було прийняте рішення «Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Великомихайлівського селищного голови Чебан Людмили Анатоліївни».  Рішення прийнято, підтримано 21 депутатом.
04 Січня, 2024 р., 14:37
Протягом доби 8 січня вночі та вранці 9 січня по Одеській області очікується складні погодні умови!!!
04 Січня, 2024 р., 11:45
04.01.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання