12 Березня, 2024 р., 14:02
Кодекс законів про працю України та інші нормативні акти врегульовано питання праці неповнолітніх в Україні, встановлено певні обов'язкові умови та обмеження для захисту прав та інтересів неповнолітніх працівників.
11 Березня, 2024 р., 10:28
З метою подальшого розвитку підприємницької та інвестиційної діяльності в регіоні, забезпечення підтримки малих та середніх підприємств, на підставі розпорядження голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації від 08.11.2023 №934/А-2023 діє Програма розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2021-2024 роки.
08 Березня, 2024 р., 10:37
На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшло під головуванням її очільника райдержадміністрації Сергія Приходька (Від Великомихайлівської ТГ доповідав заступник селищного голови Ігор ГОНЧАРУК). Присутніми були розглянуті нагальні питання сьогодення, а саме:
07 Березня, 2024 р., 16:17
07.03.2024 року працівниками служби у справах дітей селищної ради спільно з працівниками ВЗНС Роздільнянського району РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, був проведений профілактичний рейд, з метою перевірки сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Великомихайлівської ТГ, щодо безпечного використання різних видів опалення житла. З батьками дітей були проведені бесіди щодо дотримання основних правил пожежної безпеки.
06 Березня, 2024 р., 15:15
ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛІВ. Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим». Відповідна постанова від 7 грудня 2023 року № 1292 набрала чинності 14 грудня.
05 Березня, 2024 р., 12:46
05.03.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
04 Березня, 2024 р., 16:46
04.03.2024 року  відбулася робоча зустріч в.о. селищного голови, секретаря селищної ради Юрія Тишлера, начальників відділів апарат з  фахівцями  Роздільнянського  РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області.   На зустрічі обговорені заходи щодо підготовки та плану евакуації населення.  Визначено збірні пункти евакуації (ЗПЕ), які призначені для збору і реєстрації евакуйованого населення та організації його вивезення (виведення) у безпечні райони, закріплено транспорт за кожним пунктом евакуації. Налагоджена система зв’язку з населенням.   Населення громади  буде повідомлено про покроковий  план евакуації на офіційному сайті громади.
04 Березня, 2024 р., 15:32
04.03.2024 року в.о. селищного голови, секретар селищної ради провів апаратну нараду з начальниками відділів апарату.  Першочергово розглянули питання : надання звітів кожного відділу про роботу щомісячно та звітування щоквартально; благоустрій території громади, особливу увагу приділити кладовищам по всіх старостинських округах.  Доручено всім відділам звернути увагу щодо звернень з урядової «гаряча лінія», тримати на контролі та надавати своєчасну відповідь.
01 Березня, 2024 р., 15:25
29 лютого 2024 року відбулася зустріч  представників Одеської обласної державної адміністрації з В.о. селищного голови, секретарем селищної ради Юрієм Тишлером та начальників відділів селищної ради.  На зустрічі були обговорені проблемні питання щодо інвестиційних проектів з залученням донорських інвестицій.