Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

08 Травня, 2024 р., 14:10
08.05.2024 року в.о. селищного голови, секретар селищної ради провів апаратну нараду з начальниками відділів апарату.  Першочергово розглянули питання : надання звітів кожного відділу про роботу щомісячно та звітування щоквартально; благоустрій території громади, особливу увагу приділити кладовищам по всіх старостинських округах.  Доручено всім відділам звернути увагу щодо звернень з урядової «гаряча лінія», тримати на контролі та надавати своєчасну відповідь.
08 Травня, 2024 р., 12:36
Сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років  в знак пам’яті та шани всі присутні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.
08 Травня, 2024 р., 09:42
Конституцією України закріплено право на працю кожної людини, яка має будь-яку групу інвалідності.
30 Квітня, 2024 р., 09:13
До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території населених пунктів Великомихайлівської  територіальної громади!
30 Квітня, 2024 р., 08:25
Cлужбою зайнятості у співпраці з громадськими об'єднаннями створено ресурс "Послуги для ВПО від недержавних організацій у співпраці зі службою зайнятості", на якому можна отримати інформацію щодо послуг, які надаються ВПО недержавними та громадськими організаціями, зокрема - послуг з працевлаштування https://docs.google.com/.../1Qu2KWrWPUTTsUCNIPGE.../edit... Дізнатися про всі послуги служби зайнятості для внутрішніх переселенців можна тут  https://is.gd/PgwlEj
29 Квітня, 2024 р., 11:59
1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:
29 Квітня, 2024 р., 11:53
Закон про мобілізацію з новими правками, ухвалений парламентом та підписаний Президентом України, вступить в дію вже з 18 травня.
26 Квітня, 2024 р., 12:09
Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду.
26 Квітня, 2024 р., 11:51
Серед гарантій для працівників Кодексом законів про працю України встановлено неможливість звільнення особи за будь-якої підстави у період її тимчасової непрацездатності та під час перебування у відпустці.
26 Квітня, 2024 р., 11:50
Щорічно 26 квітня увесь світ згадує одну з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Чорнобильська катастрофа не лише трагічна подія нашого минулого, а й нагадування людству про важливість ядерної безпеки та спільної відповідальності перед світом.