Дата: 04.01.2024 11:45

Фото без опису04.01.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання

1. Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території Великомихайлівської селищної ради в 2024 році.
  2. Про затвердження плану роботи по військовому обліку і  бронюванню військовозобов`язаних  на 2024рік.
  3. Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Великомихайлівської селищної ради.
  4. Про зняття з квартирного обліку при виконавчому комітеті Великомихайлівської селищної ради особи з числа учасників бойових дій в зоні АТО/ООС, УБД, особи з інвалідністю І групи внаслідок війни.
  5. Про затвердження проєктно-кошторисної документації будівництва об`єктів Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
  6. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  7. Про план роботи комісії з питань захисту прав  дитини при Великомихайлівській селищній раді на 2024рік.
  8. Про план роботи у справах дітей Великомихайлівської селищної ради на 2024рік.
  9. Про зарахування на квартирний облік.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.