Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Повідомлення про зміни в прикордонному режимі

Дата: 03.01.2024 16:23
Кількість переглядів: 100

 Фото без описуПрикордонний загін Державної прикордонної служби України поінформував, що уряд України постановою № 1292 від 7 грудня цього року вніс зміни до постанови КМУ від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим».

Зокрема, встановлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний в’їзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок шириною 30–50 метрів уздовж лінії державного кордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки, озера або іншої водойми, вздовж лінії державного кордону України з рф і республікою білорусь.

Крім того, зміни передбачають обмеження у вільному в’їзді, перебуванні, проживанні, провадженні робіт і пересуванні осіб у прикордонній смузі. Зазначимо, що це ділянка місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону.

Обмеження полягають в отриманні дозволу особами, які планують здійснювати в’їзд, перебувати та проводити роботи в межах прикордонної смуги, у відповідного органу Державної прикордонної служби України. Механізм отримання дозволу передбачений розділом «Порядок видачі дозволів на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу».

Орган Державної прикордонної служби не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення про надання/визнання недійсним дозволу та документів, що додаються до нього, приймає рішення про надання дозволу, про відмову в наданні дозволу або про визнання наданого дозволу недійсним.

Також змінами визначені категорії осіб, які мають право на в’їзд, перебування і пропуск у прикордонну смугу без дозволу.

Особа, якій відмовлено в наданні дозволу, має право оскаржити рішення протягом десяти робочих днів з дня його прийняття до органу Державної прикордонної служби вищого рівня або до адмінсуду за місцем розташування відповідного органу.

З повним текстом постанови КМУ від 7 грудня 2023 року № 1292 «Про внесення змін до постанови КМУ від 27 липня 1998 року № 1147» можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1292-2023-%D0%BF#Text

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь