05 Березня, 2024 р., 12:46
05.03.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
04 Березня, 2024 р., 16:46
04.03.2024 року  відбулася робоча зустріч в.о. селищного голови, секретаря селищної ради Юрія Тишлера, начальників відділів апарат з  фахівцями  Роздільнянського  РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області.   На зустрічі обговорені заходи щодо підготовки та плану евакуації населення.  Визначено збірні пункти евакуації (ЗПЕ), які призначені для збору і реєстрації евакуйованого населення та організації його вивезення (виведення) у безпечні райони, закріплено транспорт за кожним пунктом евакуації. Налагоджена система зв’язку з населенням.   Населення громади  буде повідомлено про покроковий  план евакуації на офіційному сайті громади.
04 Березня, 2024 р., 15:32
04.03.2024 року в.о. селищного голови, секретар селищної ради провів апаратну нараду з начальниками відділів апарату.  Першочергово розглянули питання : надання звітів кожного відділу про роботу щомісячно та звітування щоквартально; благоустрій території громади, особливу увагу приділити кладовищам по всіх старостинських округах.  Доручено всім відділам звернути увагу щодо звернень з урядової «гаряча лінія», тримати на контролі та надавати своєчасну відповідь.
01 Березня, 2024 р., 15:25
29 лютого 2024 року відбулася зустріч  представників Одеської обласної державної адміністрації з В.о. селищного голови, секретарем селищної ради Юрієм Тишлером та начальників відділів селищної ради.  На зустрічі були обговорені проблемні питання щодо інвестиційних проектів з залученням донорських інвестицій.
29 Лютого, 2024 р., 12:59
29.02.2024 року відбулася зустріч Заступника голови Роздільнянської районної державної адміністрації   Вадима Ковальського, Керівника апарату Роздільнянської районної державної адміністрації Ольги Головко з Заступником селищного голови Ігорем Гончаруком, начальником відділу ЦНАП Тетяною Мрачко.  На зустрічі було обговорено щодо  створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №266-р схвалено Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 р. №372-р затверджено План заходів з її реалізації.
27 Лютого, 2024 р., 16:13
У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» 27.02. 2024 року у нашій громаді відкрили поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у довколишніх населених пунктах громади.
26 Лютого, 2024 р., 16:25
26.02.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
26 Лютого, 2024 р., 15:38
Великомихайлівська селищна рада   з глибоким сумом повідомляє   про   смерть  ветерана Другої світової війни Манжула Василя Федоровича!
20 Лютого, 2024 р., 15:23
А ти на небо зовсім рано полетів, В обійми Бога, що прийняв тебе до себе. Розлуки з рідними ти не чекав і не хотів, Залишив біль і смуток, що без тебе…