«Поліцейський офіцер громади»

Дата: 27.02.2024 16:13

Фото без описуУ рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» 27.02. 2024 року у нашій громаді відкрили поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у довколишніх населених пунктах громади.

У відкритті станції взяли участь представники ГВП ГУНП в Одеській області, поліцейські офіцери громади,  виконуючий обов’язки селищного голови Юрій ТИШЛЕР.

Відкриття поліцейської станції - це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця.

Поліцейські, які обслуговують дану територію, добре знають її мешканців, розуміють їх потреби і вчасно приходять туди, де потребують їх допомоги професійними діями, рішеннями. Тож, створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на території Великомихайлівської громади.

Фото без опису

Поліцейська станція розташована за адресою: смт. Велика Михайлівка, вул. Карбишева 10

Відтепер тут працюватиме поліцейський офіцер громади Павло Коротнян та Сергій Євсеєв .

Поліцейські офіцери громади оберігатимуть та захищатимуть спокій місцевих мешканців, аби кожен почував себе у безпеці.