16 Травня, 2024 р., 12:23
Війна забирає навіть тих кращих синів, які здавалося б, мають Божий захист і будуть жити й боронити нас завжди. Великомихайлівщина знову в жалобі. Ще один воїн став у стрій, щоб охороняти нас з небес Алтунін Олексій Ігорович (1996 року народження, житель смт. Велика Михайлівка).
15 Травня, 2024 р., 15:21
15 травня 2024 року заступник селищного голови Ігор Гончарук взяв участь у нараді під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрацією Сергія Приходька було організовано нараду з представниками ДТЕК Одеські електромережі.
15 Травня, 2024 р., 12:23
Трудовий договір з нефіксованим робочим часом - це особливий вид трудового договору, умовами якого не встановлено конкретний час виконання роботи. Обов'язок виконувати таку діяльність виникає виключно у разі надання роботодавцем передбаченої трудовим договором роботи без гарантування того, що вона буде надаватися постійно, але з дотриманням умов оплати праці, передбачених ст. 21-1 КЗпП України.
15 Травня, 2024 р., 12:21
Конституцією України закріплено право на працю кожної людини, яка має будь-яку групу інвалідності.
15 Травня, 2024 р., 12:20
З метою профілактики сказу домашніх тварин спеціалістами Великомихайлівської ДЛВМ Роздільнянської РДЛВМ , щочетверга ( протягом травня-червня 2024 року) , будуть проводитися профілактичні щеплення собак та котів проти сказу.
15 Травня, 2024 р., 12:19
ГРИБИ – це цінний харчовий продукт, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування. Навіть досвідчені грибники мають ретельно дотримуватись правил безпеки, тому що вживання дикорослих грибів (серед яких є багато отруйних) небезпечно через загрозу виникнення важких отруєнь, а іноді і смерті.
10 Травня, 2024 р., 10:32
10.05.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
09 Травня, 2024 р., 09:11
Володимир Зеленський підписав законопроєкт №10449, який набуде чинності з 18 травня. За новими правилами відстрочку від мобілізації можуть отримати тільки певні категорії громадян.
08 Травня, 2024 р., 14:10
08.05.2024 року в.о. селищного голови, секретар селищної ради провів апаратну нараду з начальниками відділів апарату.  Першочергово розглянули питання : надання звітів кожного відділу про роботу щомісячно та звітування щоквартально; благоустрій території громади, особливу увагу приділити кладовищам по всіх старостинських округах.  Доручено всім відділам звернути увагу щодо звернень з урядової «гаряча лінія», тримати на контролі та надавати своєчасну відповідь.
08 Травня, 2024 р., 12:36
Сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років  в знак пам’яті та шани всі присутні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.