12 Квітня, 2024 р., 16:49
12 квітня відбулося весняне прибирання території нашої громади, адже з приходом весни все оживає та зеленіє…
12 Квітня, 2024 р., 14:46
12 квітня 2024 року у Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це вже шосте засідання Конгресу. Участь у заході взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.
12 Квітня, 2024 р., 08:22
Згідно розпорядження очільника Одеської ОВА Олега Кіпера 12 квітня 2024 року в Одеській області оголошено днем жалоби.
11 Квітня, 2024 р., 11:53
Збережи довкілля - збережи планету! Поліцейський Офіцер Громади.
10 Квітня, 2024 р., 15:42
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 18.02.2022 року № 219 «Про дозвіл на проведення позапланових заходів контролю протягом періоду воєнного стану», яким передбачено проведення Головними управліннями Національної соціальної сервісної служби України позапланових перевірок, 09.04.2024 року Головним управлінням національної сервісної служби в Одеській області був здійснений візит до Великомихайлівської ТГ. Проведено позапланову перевірку структурного підрозділу виконавчого органу селищної ради щодо дотримання вимог забезпечення прав і інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, здійснення їх соціального супроводження та внесення інформації до ЄІАС «Діти». Додатково інформуємо: на території Великомихайлівської ТГ функціонує два дитячих будинки сімейного типу (виховується 14 дітей) та п’ять прийомних сімей (виховується 10 дітей).
10 Квітня, 2024 р., 15:41
У зв’язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря різко збільшується кількість пожеж, що виникає через необережне поводження з відкритим вогнем громадян під час перебування їх у лісах, місцях масового відпочинку або випадково, через недбало кинутий недопалок. На превеликий жаль, громадяни рідко надають цьому значення.
10 Квітня, 2024 р., 12:31
Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо, на який період запроваджуються норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»?
09 Квітня, 2024 р., 16:29
09.04 .2024 року в приміщені селищної ради відбулася 56 поза чергова сесія (головуючий в.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
05 Квітня, 2024 р., 15:11
Головне питання, яке зараз хвилює батьків, здобувачів освіти, працівників закладів, а також освітніх управлінців та органи місцевої влади – безпека учасників освітнього процесу під час нового навчального року. Одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаного укриття.