Дата: 05.03.2024 12:46

Фото без опису05.03.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:

1. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.
  2. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  3. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  4. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання безробітних громадян працездатного віку.
  5. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на придбання пам`ятників загиблим мобілізованим особам.
  6. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги родинам загиблих військовослужбовців.
  7. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання військовослужбовців.
  8. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  9. Про виділення коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) учасникам бойових дій та членам їх сімей.
  10. Про припинення виплати коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) особі з інвалідністю 1 групи внаслідок Другої світової війни.
  11. Про надання дозволу правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке належить неповнолітній дитині.
  12. Про надання дозволу правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке належить малолітній дитині.
  13. Про надання дозволу правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке належить неповнолітній дитині.
  14. Про доцільність позбавлення батьківських прав.
  15. Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування малолітньому.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.