12 КВІТНЯ В ОДЕСІ ТА ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ

Дата: 12.04.2024 08:22

Фото без описуЗгідно розпорядження очільника Одеської ОВА Олега Кіпера 12 квітня 2024 року в Одеській області оголошено днем жалоби.

Ракетна атака російської федерації 10 квітня 2024 року по Чорноморській міській територіальній громаді Одеського району Одеської області призвела до руйнування об’єктів критичної транспортної інфраструктури, загинули та постраждали мирні люди, у тому числі малолітня дитина. Держава-агресор у черговий раз підтвердила, що є найнебезпечнішою терористичною організацією в світі.

У зв’язку з трагедією, яка сталась і призвела до загибелі людей:

1. Оголосити 12 квітня 2024 року в Одеській області днем жалоби за загиблими.

2. У день жалоби на всій території області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

3. Утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.