Візит

Дата: 10.04.2024 15:42

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 18.02.2022 року № 219 «Про дозвіл на проведення позапланових заходів контролю протягом періоду воєнного стану», яким передбачено проведення Головними управліннями Національної соціальної сервісної служби України позапланових перевірок, 09.04.2024 року Головним управлінням національної сервісної служби в Одеській області був здійснений візит до Великомихайлівської ТГ. Проведено позапланову перевірку структурного підрозділу виконавчого органу селищної ради щодо дотримання вимог забезпечення прав і інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, здійснення їх соціального супроводження та внесення інформації до ЄІАС «Діти». Додатково інформуємо: на території Великомихайлівської ТГ функціонує два дитячих будинки сімейного типу (виховується 14 дітей) та п’ять прийомних сімей (виховується 10 дітей).