22 Травня, 2024 р., 16:41
Військовозобов'язані повинні оновити облікові дані протягом 60 днів з дня, коли закон про мобілізацію набрав чинності, тобто до 16 липня 2024 року. Зробити це можна кількома способами.
22 Травня, 2024 р., 16:41
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року № 33/2024, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, почесне звання “Мати-героїня” було присвоєно Русовській Оксані Юріївні – матері шести дітей, жительці Великокомарівського старостинського округу.
21 Травня, 2024 р., 16:20
  На виконання  розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 287/А - 2024 прийнято «Про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області» 22.03.2024. Враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області селищна рада просить:
21 Травня, 2024 р., 16:19
Обласна державна (військова) адміністрація повідомляє про початок реалізації Програми «ГрінДІМ» (далі – Програма), що розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» від 08.06.2017 № 2095-VIII (зі змінами) та затверджена на початку травня 2024 року наглядовою радою державної установи «Фонд енергоефективності».
16 Травня, 2024 р., 12:23
Війна забирає навіть тих кращих синів, які здавалося б, мають Божий захист і будуть жити й боронити нас завжди. Великомихайлівщина знову в жалобі. Ще один воїн став у стрій, щоб охороняти нас з небес Алтунін Олексій Ігорович (1996 року народження, житель смт. Велика Михайлівка).
15 Травня, 2024 р., 15:21
15 травня 2024 року заступник селищного голови Ігор Гончарук взяв участь у нараді під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрацією Сергія Приходька було організовано нараду з представниками ДТЕК Одеські електромережі.
15 Травня, 2024 р., 12:23
Трудовий договір з нефіксованим робочим часом - це особливий вид трудового договору, умовами якого не встановлено конкретний час виконання роботи. Обов'язок виконувати таку діяльність виникає виключно у разі надання роботодавцем передбаченої трудовим договором роботи без гарантування того, що вона буде надаватися постійно, але з дотриманням умов оплати праці, передбачених ст. 21-1 КЗпП України.
15 Травня, 2024 р., 12:21
Конституцією України закріплено право на працю кожної людини, яка має будь-яку групу інвалідності.
15 Травня, 2024 р., 12:20
З метою профілактики сказу домашніх тварин спеціалістами Великомихайлівської ДЛВМ Роздільнянської РДЛВМ , щочетверга ( протягом травня-червня 2024 року) , будуть проводитися профілактичні щеплення собак та котів проти сказу.
15 Травня, 2024 р., 12:19
ГРИБИ – це цінний харчовий продукт, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування. Навіть досвідчені грибники мають ретельно дотримуватись правил безпеки, тому що вживання дикорослих грибів (серед яких є багато отруйних) небезпечно через загрозу виникнення важких отруєнь, а іноді і смерті.