Дата: 21.05.2024 16:20

Фото без описуНа виконання  розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 287/А - 2024 прийнято «Про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області» 22.03.2024. Враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області селищна рада просить:

- з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 обмежити використання побутових приладів (пристроїв) з великою енергоємністю;

- забезпечити максимально економне та раціональне використання електричної енергії;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.