25 Січня, 2024 р., 08:17
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
24 Січня, 2024 р., 14:34
Інформаційна пам’ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству
23 Січня, 2024 р., 11:39
В Україну привезли небезпечний чай, який спричинює багато проблем зі здоров’ям. Про це повідомляє Головне управлінні Держпродспоживслужби в Одеській  області. За повідомленням, чай привезли з Китаю, імпортером є Німеччина).
22 Січня, 2024 р., 12:30
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року №42. Відзначення Дня Соборності — це символ нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за вільну Україну. Зараз, як і 105 років тому, українські захисники та захисниці роблять усе, щоб наша Україна жила і процвітала! Адже наша країна незламна, її ніхто не зможе скорити! Україна – Соборна і єдина, і нам її історію творить! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати й захищати цей неоціненний скарб! Хай береже нас усіх Господь. Слава Україні! Героям слава!
19 Січня, 2024 р., 16:23
19 січня 2024 року в  сесійній залі Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч представників Координаційного штабу з питань   поводження з військовополоненими (Південний регіональний  центр) Допомога родинам Захисників - начальника юридичного відділу, представника Офісу Президента Жепало Вадима Миколайовича , Одеського обласного центру Допомога Ветеранам війни - Олексієвої Оксани Миколаївни  з мешканцями родин захисників, які пропали безвісти   та  знаходяться  у полоні
19 Січня, 2024 р., 15:25
Заступник селищного голови Ігор Гончарук разом з начальником  Роздільнянської РВА Сергієм  Приходьком,  заступником  начальника Наталія Шличок, голови громад району, представники районного відділу поліції та районного управління ГУ ДСНС та посадові особи РВА,  взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури, яка відбулась під головуванням в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Харлова в режимі відеоконференції.
18 Січня, 2024 р., 13:54
18.01.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання
18 Січня, 2024 р., 09:22
Не впевнені, як правильно оформити відпустку в умовах війни?
16 Січня, 2024 р., 11:32
16.01.2024 року при Великомихайлівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.