08 Вересня, 2023 р., 16:00
Доводимо до вашого відома інформацію, що особи, звільнені з військової служби та мають статус учасника бойових дій  (які не є пенсіонерами та на сьогодні не проходять службу у будь яких військових формуваннях), повинні з’явитися до другого відділу Роздільнянського  РТЦК та СП  в термін до 14 вересня 2023 року для написання заяви щодо виплати їм разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у розмірі 1000 гривень.
08 Вересня, 2023 р., 15:58
Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства.
07 Вересня, 2023 р., 11:53
Бібліотеки відіграють важливу роль у розвитку громад, адже сприяють популяризації читання й часто є місцевими просвітницькими центрами. Проте чимало з них страждають через старий асортимент і великий відсоток російських книжок на полицях, а частина була зруйнована внаслідок російської агресії. Тож необхідно оновлювати бібліотечні фонди й забезпечувати їх сучасною та актуальною українською літературою.
04 Вересня, 2023 р., 11:08
Для мешканців Гребениківського старостинського округа
17 Серпня, 2023 р., 16:27
Згідно з  розпорядженням секретаря селищної ради  "Про скликання 47-ї чергової сесії  Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання "  відбудеться 47 чергова сесія VІІІ скликання 25.08.2023 року о 10.00 в приміщені селищної ради (сесійна зала).
11 Серпня, 2023 р., 16:23
Згідно  розпорядження селищного голови "Про скликання 46-ї позачергової сесії  Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання "  відбудеться 46 позачергова сесія VІІІ скликання 15.08.2023 року о 10.00 в приміщені селищної ради (сесійна зала).
26 Червня, 2023 р., 14:29
Згідно  розпорядження селищного голови "Про скликання 45-ї чергової сесії  Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання "  відбудеться 45 чергова сесія VІІІ скликання 30.06.2023 року о 10. 00 в приміщені селищної ради (сесійна зала).
21 Червня, 2023 р., 14:25
22.06.2023р. комунальне підприємство буде проводити чергову санітарну очистку та дезінфекцію водопровідної мережі смт. Велика Михайлівка. Користуватися водопровідною водою, як питною, не рекомендується на протязі 24 годин. Тому просимо вас зробити запаси питної води на добу.
14 Червня, 2023 р., 16:26
  З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
13 Червня, 2023 р., 16:42
У зв’язку зі складною ситуацією, яка сталася внаслідок підтоплення Херсонської  області, просимо вас відгукнутися та надати посильну допомогу постраждалим  населенню, а саме: ковдри, подушки, лопати, шипи, граблі, газові плити, корм для собак та котів.    Пункт прийому допомоги вулиця Центральна 123 смт Велика Михайлівка приміщення адмінбудинку селищної ради.