03 Серпня, 2022 р., 12:10
Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області запрошує на співбесіду бажаючих зайняти посаду головного спеціаліста – юриста апарату Великомихайлівської селищної ради.
07 Лютого, 2022 р., 10:03
Кожного другого вівторка місяця в приміщенні Великомихайлівської селищної ради за адресою:
31 Січня, 2022 р., 10:53
Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області запрошує на співбесіду бажаючих зайняти посаду архіваріуса відділу надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради.
28 Січня, 2022 р., 09:44
Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища
28 Січня, 2022 р., 09:43
Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Великомихайлівської селищної ради.