Інформаційні матеріали

23 Червня, 2022 р., 14:54
Підготувати заяву до Європейського суду з прав людини можна онлайн через електронну систему www.espl.com.ua.
23 Червня, 2022 р., 14:53
Жорстока й брудна війна росії проти України руйнує не лише життя та долі наших громадян, а й завдає значної шкоди вітчизняному бізнесу.
15 Червня, 2022 р., 12:52
Багато українців вимушені виїжджати із зони бойових дій чи з окупації через інші тимчасово окуповані території або росію, щоб дістатися безпечного місця. Людей цікавить, чи не порушать вони своїми діями закони України. Ось відповіді на два найпоширеніші запитання. Поставити інші правові питання можна за номером 0 800 213 103 (контакт-центр системи БПД)
10 Червня, 2022 р., 09:48
Більше 20 років після смерті батька пан Сергій не займався оформленням спадщини на землю, оскільки пай обробляв знайомий орендатор, гроші він отримував, а про договір оренди навіть не замислювався.
20 Травня, 2022 р., 12:28
Система безоплатної правової допомоги випустила соціальний відеоролик із закликом звертатися по правову допомогу до контакт-центру за номером 0 800 213 103.
20 Травня, 2022 р., 12:23
Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.
19 Квітня, 2022 р., 11:09
Чи можна залишитися без роботи, вступивши до війська?
19 Квітня, 2022 р., 11:09
В період воєнного часу складно назвати демократичну країну світу, громадяни якої не направляли б в Україну гуманітарну допомогу. Хоча гуманітарна допомога за своєю суттю – це добровільні пожертви як у вигляді предметів та товарів, так і у вигляді коштів, отримання яких які не має і не може мати на меті отриманні прибутку, трапляються випадки продажу товарів, які передаються українцям в якості гуманітарної допомоги. Це може бути, наприклад, товари без обов’язкового українського маркування або навіть мати написи, що товар отриманий саме як гуманітарна допомога.
18 Квітня, 2022 р., 10:47
Під час війни у людей виникає безліч ??правових питань: ???? як перетинати державний кордон? ???? як платити комуналки? ???? як отримати статус ВПО або біженця? ???? як захистити трудові права?