08 Липня, 2022 р., 14:09
Жахлива трагедія сталася вночі 1 липня 2022 року – збройними силами російської федерації було нанесено декілька ракетних ударів по території смт Сергіївка. Ракети влучили у дев’ятиповерховий житловий будинок та базу відпочинку, забравши життя мирних жителів селища (загинула 21 особа, 38 мешканців отримали поранення різної ступені тяжкості).
08 Липня, 2022 р., 09:31
Частиною 6 ст. 111-1 КК України передбачено відповідальність за організацію та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та/або на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України, за відсутності ознак державної зради, активна участь у таких заходах.
07 Липня, 2022 р., 16:50
Одеським  регіональним  штабом з надання гуманітарної допомоги  під егідою World Central Kitchen передано 120 продуктових наборів Великомихайлівському гуманітарному  центру для внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нас із зони активних бойових дій, особам із числа СЖО та малозабезпеченим верствам населення.
07 Липня, 2022 р., 08:55
Чомусь згадались ночі на Купала... Зірками ніч висока накрапала. Бездонне небо і безмежний світ, а нам всього по вісімнадцять літ.
06 Липня, 2022 р., 14:56
НАДАННЯ БЕЗПОВОРОТНИХ ГРАНТІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ЄРОБОТА» https://rada.info/upload/users_files/04379367/f9e0095f82e5e892e9f0b769bf8f62a5.pdf
06 Липня, 2022 р., 09:56
В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
06 Липня, 2022 р., 08:51
На півдні України розпочались перші жнива після початку повномасштабної агресії проти України.
06 Липня, 2022 р., 08:49
1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.