Допомога постраждалим у Сергіївці

Дата: 08.07.2022 14:09

Жахлива трагедія сталася вночі 1 липня 2022 року – збройними силами російської федерації було нанесено декілька ракетних ударів по території смт Сергіївка. Ракети влучили у дев’ятиповерховий житловий будинок та базу відпочинку, забравши життя мирних жителів селища (загинула 21 особа, 38 мешканців отримали поранення різної ступені тяжкості).

Наслідки цієї події жахливі: більше 800 осіб постраждали, пошкоджено 26 житлових будинків Сергіївської селищної ради, один з яких, розташований по вулиці Чорноморській, 23, – зруйнований.

Пошкоджено дитячий садочок, школу, будівлі загального користування, лінії електромереж, перелік руйнувань важко охопити.

Мешканці залишилися без даху над головою, речей першої необхідності, умов для існування та елементарного побуту.

Своїми силами в режимі 24/7 місцева влада робить все можливе, щоб достойно провести загиблих в останню путь, також надають медичну допомогу пораненим та забезпечують необхідним тих, кого торкнулася ця важка трагедія. Нікого не залишають сам на сам з цією бідою, однак наслідки досить великі!

Для допомоги постраждалим Сергіївська селищна рада збирає кошти на цільовий фонд Сергіївської громади за наступними реквізитами:

Отримувач: ГУК в Од.обл./смт.Сергіївка

Код ЄДРПОУ: 37607526