Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості.

22 Лютого, 2022 р., 15:59
                                          Шановні роботодавці!
16 Лютого, 2022 р., 15:19
З 1 січня 2022 року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу.
07 Лютого, 2022 р., 10:58
Запрошуємо на базі державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  підтвердити результати неформального навчання та отримати свідоцтво встановленого зразка.
01 Лютого, 2022 р., 14:40
З 8 січня 2022 року в Україні набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Законом визначено, що таке «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі» та посилено відповідальність за порушення законодавства про рекламу.
13 Січня, 2022 р., 16:35
        Шановні роботодавці, нагадуємо, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мають подати «Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню» за 2021 рік.
05 Січня, 2022 р., 12:33
Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26 січня 2016 року,  уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.