Благоустрій – справа щоденна

Дата: 12.07.2023 08:36

Фото без описуБлагоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану територій – це постійний безперервний процес. Це щоденна, кропітка робота.  З метою приведення до належного вигляду продовжуються роботи з обкошування узбіччя доріг. Завдяки ТОВ «Так Агро» зроблено та встановлено атлетичні тренажери на центральному дитячому майданчику.

Хочеться зазначити, що для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередившись на спільній меті, а це привабливий вигляд нашого округу в усіх його куточках.

Висловлюємо вдячність місцевим жителям, які знаходять час і підтримують свої та прилеглі до власних домоволодінь території в належному стані.