Тижнева робота старостинського округу

Дата: 05.06.2023 12:21

Фото без описуМинулого тижня працювали плідно. Староста взяла участь в роботі засідання виконкому та сесії селищної ради, готовила клопотання на виконком, провела обстеження умов проживання сім'ї, де потребується догляд вела прийом громадян та працювала над вирішенням питань , піднятих під час прийому. Доглядали за висадженими квітами, деревами .   Рясний дощик щедро скропив земельку,чому дуже зраділи й бур'яни. Тож усі сили направлені на боротьбу з ними:сапаємо, косимо , що можливо пересаджуємо.

Ура! До нас їде нарешті щебінь. Тож будемо ремонтувати дороги.

Повним ходом йде робота по ремонту бомбосховища.

Працівники будинку культури готують свято до дня Захисту дітей.

У діловода роботи  вдосталь, немає часу голову підняти від  паперів та комп'ютера: видача довідок, актуалізація даних в реєстрі громади, оформлення соціальної допомоги. Та ще й завжди поруч на клумбах встигає допомогти.