Підсумки за тиждень

Дата: 15.06.2023 14:22

Фото без описуЩиро дякуємо всім гребеничанам, які відгукнулися на прохання старостату- допомогти в ремонті ґрунтових доріг в нашому селі. Напружено та злагоджено працювали сьогодні  під керівництвом директора СГ"В В Плакущенко"Плакущенко Є.. колектив господарства Опря С., Шаманський В., колектив ТОВ "Айсберг"(директор Кравцов В.):Дорожняк О.,Бурдунюк С,Голованюк О., Воронін О., вміло керував бригадою Лук'яненко В. оперативно підвозили пісок Аркан В.,Армаш В., Аркан С., Голомоз І , Кітік Стас, Петряков В. Додонов С. Богданов С . За день вдалося прогрейдерувати та засипати піском ділянки вулиць Шевченка(район кладовища) ,Братів Гавриленко,Комарова,Міщенко,Шкільна, Соборна. Другим етапом буде підсипка  утрамбованих ділянок щебнем. Дружньо,  згуртовано зроблено дуже необхідну і важливу справу. Хоча,  нелегко було. кожному знайти в цю гарячу для аграріїв пору, і час, і кошти. То ж , дорогі гребеничани, шануймо зроблене, не розбиваймо ці труди непотрібними поїздками у дощову погоду.. Єднаймося, підтримуємо один одного. Разом ми сила.!

Від гребеничан допомога постраждалим жителям Херсонщини  від повені доставлена до  гуманітарного центру.