03 Листопада, 2023 р., 14:59
Листопад – час прибирання опалого листя, на яке дуже багата осінь. Працівники громади  розпочали прибирання опалого листя в парках, скверах та на вулицях громади.
03 Листопада, 2023 р., 12:45
 02 листопада 2023 року, працівники центру соціального обслуговування населення Великомихайлівської громади взяли участь разом в нараді  за участю начальника  Роздільнянської районної (військової) державної адміністрації Сергія Приходька,  заступника РВА,  головами територіальних громад району, працівників територіальних центрів соціального обслуговування населення Роздільнянського району,  профільних фахівців соціальної сфери та Роздільнянського районного управління ГУДСНС України в Одеській області взяли участь у нараді з представниками Товариства Червоного Хреста України.
03 Листопада, 2023 р., 12:09
З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання їб*шити русню. Єдність, братерство та легендарні битви — гарантуємо. Служба в Третій Штурмовій стане найкращими роками твого життя.
01 Листопада, 2023 р., 16:45
В рамках проєкту з 2022 року на території Великомихайлівської територіальної громади працюють офіцери Національної поліції задля безпеки громадян та є надійною охороною порядку у громаді.
01 Листопада, 2023 р., 15:42
Програма медичних гарантій включає – пакети медичних послуг.
01 Листопада, 2023 р., 08:37
До Головного управління надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 25 жовтня 2023 року №2023.7255 щодо виявлення пестицидів (біфентрин і новалурон) у сушених сливах. Вони експортувались з України (відправник: ТОВ «МОДЕСТ АГРО», вул. Середньофонтанська, 19-А, м. Одеса, 65039) до Польщі (імпортер: «MATEKO», Mateusz Olech, Poland).
31 Жовтня, 2023 р., 16:35
30 жовтня  2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету. Головуюча  селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:
30 Жовтня, 2023 р., 13:36
30.10.2023 року робоча група обговорила питання щодо розташування місця локації  Алеї Слави і пам’яті на честь загиблих Героїв громади.  Було визначено три локації розташування алеї та запропоновано на розгляд родинам загиблих воїнів.
27 Жовтня, 2023 р., 16:38
Охоронці кордону влаштували для юнаків  патріотичну екскурсію. Дітям розповіли про історію прикордонного загону, їхніх героїв та нелегку службу військових.
27 Жовтня, 2023 р., 14:39
Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Організація роботи щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини, зміцнення законності та правопорядку.