Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

27 Травня, 2022 р., 15:32
27.05.2022 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету по питанням:
27 Травня, 2022 р., 09:48
Державна служба України з надзвичайних ситуації за сприяння USAID розробила два відеоролики для дітей та підлітків. У них йдеться про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.
26 Травня, 2022 р., 11:41
Видано Наказ №9 Військової частини А2393 та Одеської обласної військової адміністрації від 21 травня 2022 року
25 Травня, 2022 р., 16:19
Спалювання сухої рослинності у воєнний час прирівнюється до диверсійної роботи.  Оскільки ці дії можуть розглядатись, як обмеження видимості для Збройних сил України та територіальної оборони, а також подання сигналів для армії агресора.
25 Травня, 2022 р., 10:06
15 березня 2022 р. набув чинності Закон № 2108-ІХ[1], яким включено до Кримінального кодексу України (далі – КК) нову статтю 111-1 “Колабораційна діяльність”, що охопила значну кількість складів кримінальних правопорушень щодо співпраці з державою-агресором.
24 Травня, 2022 р., 15:40
З 25 ТРАВНЯ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ  БУДЕ ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та Одеської області, буде змінено час комендантської години. З 25 травня 2022 року комендантська година діє з 23 години 00 хвилин до 05 годин 00 хвилин.  ? Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.
24 Травня, 2022 р., 10:27
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, - карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
24 Травня, 2022 р., 08:49
Компанія Ферреро добровільно відкликає обрані партії продукту Кіндер Шоко – Бонс та Кіндер Сюрприз Максі в Україні, як запобіжний захід та розпочинає повернення продукту.
23 Травня, 2022 р., 14:55
Вітаємо славних морських піхотинців з професійним святом морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України! Безмежно дякуємо за любов та відданість Україні! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бойової удачі та завжди благополучного повернення до ваших домівок. Перемоги в усіх ваших справах і Перемоги Україні! Слава морській піхоті України!