04 Липня, 2024 р., 10:50
Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! Бажаю завжди бути насторожі, з кожним днем тренувати пильність очей, застосовувати свою кмітливість на практиці і в будь-якій справі проявляти свою вірну інтуїцію, неймовірних сил і відваги, терпіння і бадьорого здоров'я, процвітаючої діяльності і вдалої боротьби зі злочинцями і порушниками. Залишайтеся гідними представниками своєї доблесної професії! Зі святом!
28 Червня, 2024 р., 12:23
День Конституції - важливе нагадування про наші спільні цінності, про нашу відданість принципам свободи, справедливості та верховенства права кожного українця. Наша Конституція – це не просто документ, це серце нашої держави, яке пульсує в ритмі свободи та гідності.
28 Червня, 2024 р., 12:20
28.06.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови Ігор Гончарук на якому були розглянуті питання:
27 Червня, 2024 р., 15:20
Герої йдуть щоб жити
27 Червня, 2024 р., 09:21
Зростаюча увага до ментального здоров'я в Україні робить психологічну допомогу все більш доступною. Якщо ви відчуваєте потребу звернутися до спеціаліста, ось кілька кроків, з яких варто почати.
25 Червня, 2024 р., 15:04
Воїн Олександр Колос (житель с. Новоолександрівка, 1996 року народження) назавжди повертається до своїх рідних  на щиті… Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною, розділімо цю непоправну втрату із рідними загиблого. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора нашу  Батьківщину.
19 Червня, 2024 р., 14:23
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці повідомляє, що в ході контрольних заходів з питань додержання законодавства про працю встановлені непоодинокі випадки допущення порушень в частині порядку припинення трудових відносин з керівниками товариств.
14 Червня, 2024 р., 12:12
14.06.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
12 Червня, 2024 р., 09:28
Щороку 12 червня відзначається Всесвітній день боротьби з дитячою працею, запроваджений Міжнародною організацією праці (МОП), аби зосередити увагу світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці.
10 Червня, 2024 р., 11:03
Державна служба України з питань праці