Порядок використання коштів обласного бюджету на додаткову фінансову допомогу отримувачам мікрогранту

Дата: 17.05.2024 14:21

Фото без опису1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає умови та механізм використання коштів, передбачених у обласному бюджеті на захід п. 4.2 «Програми зайнятості населення в Одеській області на 2024-2025 роки» (далі – Програма), які спрямовуються суб’єктам господарювання на розвиток власного бізнесу для додаткової фінансової підтримки за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (далі – додаткова фінансова допомога).

1.2. Для цілей цього Порядку суб’єкт господарювання, отримувач додаткової матеріальної допомоги є суб’єкт мікропідприємництва чи малого підприємництва (фізична особа - підприємець або юридична особа) у значенні, наведеному в Господарському кодексі України, крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки.

1.3. Головним розпорядником коштів обласного бюджету на додаткову фінансову допомогу в рамках Програми є Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).

1.4. Додаткова фінансова допомога надається одноразово, гранична сума складає 10,0 тис. грн за одну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу.

2. Умови надання додаткової фінансової допомоги

2.1. Право на одержання додаткової фінансової допомоги мають отримувачі додаткової матеріальної допомоги відповідно до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2022 № 738.

2.2. Критерієм для отримання додаткової фінансової допомоги є працевлаштування на новостворені робочі місця осіб, що мають статус ВПО, працевлаштовані за направленням служби зайнятості (філій, управлінь, відділів Одеського обласного центру зайнятості).

Для цілей цього Порядку новоствореним робочим місцем вважається робоче місце, яке створене з 01 січня 2024 року.

2.3. Заява на отримання додаткової фінансової допомоги разом з відповідними документами приймаються філіями, управліннями, відділами Одеського обласного центру зайнятості.

2.4. Суб’єкт господарювання, який бажає отримати додаткову фінансову допомогу, подає до філії, управління, відділу Одеського обласного центру зайнятості такі документи:

– заяву на додаткове фінансування, визначена у додатку до цього Порядку (суб’єкт господарювання подає заяву особисто в письмові формі. Має право подати лише одну заяву);

– копію заяви про приєднання до договору про надання мікрогранту;

– копію трудового договору з внутрішньо переміщеною особою (витяг з наказу про прийняття на роботу);

– копію довідки про статус ВПО працевлаштованого працівника;

– довідку з банку з реквізитами рахунку;

• згода на обробку персональних даних.

Суб’єкт господарювання несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються філії, управлінню, відділу Одеського обласного центру зайнятості, заявнику протягом 10 робочих днів.

2.5. Одеський обласний центр зайнятості протягом 10 робочих днів направляє Департаменту супровідний лист з оригіналом заяви на додаткову фінансову допомогу з відповідним пакетом документів.

2.6. Департамент здійснює перевірку поданих документів та готує проєкт розпорядження голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації про визначення суб’єкта господарювання, якому за рахунок коштів обласного бюджету буде надана додаткова фінансова допомога.

3. Порядок одержання коштів обласного бюджету

3.1. Надання додаткової фінансової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на поточний рахунок суб’єкта господарювання, відкритий у банківській установі.

3.2. Перерахування здійснюється до 15 числа наступного місяця від дати подачі заяви суб’єктом господарювання.

3.3. З метою контролю ефективності використання бюджетних коштів Департамент має право залучати органи державної влади, інші підприємства, установи, організації, подавати відповідні запити. Суб’єкт господарювання зобов’язаний на вимогу Департаменту надавати повну інформацію щодо використання коштів.

3.4. Кошти на додаткову фінансову допомогу надаються в межах одного бюджетного періоду.

Директору Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації

від __________________________________

(вказати прізвище, власне ім’я та по батькові, у разі подання заяви фізичною особою-підприємцем,

або найменування підприємства та код ЄДРПОУ, якщо створена юридична особа)

(контактні телефони)

(електронна пошта)

на отримання додаткової фінансової допомоги

Як отримувач мікрогранту відповідно до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2022 № 738, прошу Вас розглянути можливість надання мені додаткової, безповоротної фінансової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету, шляхом перерахування її на мій рахунок.

До заяви додаю: – копію заяви про приєднання до договору про надання мікрогранту;

– копія трудового договору з ВПО (витягу з наказу про прийняття на роботу);

– копію довідки про статус ВПО працевлаштованого працівника;

– довідка з банку з реквізитами рахунку;

• згода на обробку персональних даних.

_______________                            ______________                        ___________________

(дата)                                                 (підпис)                                   (прізвище, ініціали)