Ремонтуємо своїми силами

Дата: 26.04.2024 12:09

Фото без описуРемонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду.

Згідно бюджетного кодексу (зі змінами)та закону України  про державний бюджет на 2024 рік в період дії військового стану використання вільного залишку коштів не передбачено на ремонт доріг місцевого значення.

Наразі силами селищної ради та небайдужих жителів громади були засипані найпроблемніші ділянки центральної вулиці.  Повідомляємо, що з бюджету громади на це не витрачено ні однієї копійки.

Висловлюємо подяку кожному хто в такий час допомагає. Дякуємо що в умовах війни, ви допомагаєте не лише військовим, а й підтримуєте цивільне життя в Україні!