Дата: 24.04.2024 14:28

Фото без опису24.04.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:

1. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  2. Про надання дозволу на укладання договору на поділ спадкового майна.
  3. Про доцільність позбавлення батьківських прав.
  4. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  5. Про надання щомісячної допомоги (стипендії) членам сім`ї загиблого військовослужбовця.
  6.  Про надання щомісячної допомоги (стипендії) учасникам бойових дій та членам їх сімей.
  7. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  8. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на проведення стоматологічного лікування учасникам бойових дій.
  10. Надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди річниці аварії на ЧАЕС.
  11. Про надання матеріальної допомоги сім`ям військовослужбовців оголошених зниклими безвісти.
  12. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання  військовослужбовця.
  13. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги родині загиблого військовослужбовця.
  14. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання  безробітних громадян працездатного віку.
  15. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на придбання пам’ятників загиблим мобілізованим особам.
  16. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.
  17. Про присвоєння поштових адрес.
  18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.05.2023року №129 «Про затвердження Положення субланок Великомихайлівської селищної ради Роздільнянської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Одеської області.
  19. Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) населення на території Великомихайлівської селищної ради та затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО) населення на території Великомихайлівської селищної ради.
  20. Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.