Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах

Дата: 13.04.2024 11:22
Кількість переглядів: 59

Фото без описуУ відповідності до пункту 18 статті 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», статті 24 Закону України «Про державний кордон України», пункту 5 «Положення про прикордонний режим», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147, пункту 5 Порядку здійснення координації діяльності органів виконавчої влади та органів самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 1999 року № 48, пунктів 1, 5 розділу ІІ та пункту 6 розділу ІІІ Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом Міністерством внутрішніх справ України від 30 листопада 2018 року № 971, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2018 року за №1468/32920, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29.01.2024 року № 49 «Про запровадження форми рішень про надання/відмову в наданні або визнання недійсним дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.02.2024 року за № 215/41560, з метою посилення безпекової складової в забезпечені надійної охорони та оборони державного кордону, завчасного реагування на зміни обстановки в умовах збройної агресії зі сторони російської федерації, недопущення дестабілізації обстановки на державному кордоні в період дії правового режиму воєнного стану, недопущення незаконного перетину державного кордону громадянами України затверджено  Додаткові тимчасові режимні обмеження у контрольованих прикордонних районах, що додаються.

 

З метою запобіганню дестабілізації обстановки на державному кордоні в період дії правового режиму воєнного стану, в межах контрольованого прикордонного району, на території Подільського та Роздільнянського районів Одеської області, запровадити додаткові тимчасові режимні обмеження на перебування, проживання, провадження робіт в межах прикордонної смуги, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону України (окрім населених пунктів), якими в інтересах захисту національної безпеки України заборонити:

1. Перебування громадян України чоловічої статті віком від 18 до 60 років, без відповідного дозволу наданого 2 прикордонним загоном, за винятком громадян, що прямують транзитом автомобільними дорогами загального користування державного значення, залізничним транспортом залізничними шляхами сполучення, частина яких проходить по ділянках місцевості, де встановлено прикордонну смугу, без виконання зупинок, виходу на залізничних станціях у прикордонній смузі.

2. Пересування транспортних засобів та техніки в прикордонній смузі по дорогам, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг (крім транспортних засобів та техніки задіяних в проведенні робіт згідно з переліком, визначеним пунктом 17 Положення про прикордонний режим).

3. Пересування осіб та рух транспортних засобів, проведення всіх видів робіт під час комендантської години, окрім сільськогосподарських робіт за умови завчасного інформування підрозділу охорони державного кордону про місце та термін проведення робіт.

4. Проведення сільськогосподарських та інших робіт згідно з переліком, визначеним пунктом 17 Положення про прикордонний режим, без відповідного дозволу наданого 2 прикордонним загоном, за умови завчасного (не пізніше 24 годин) інформування підрозділу охорони державного кордону про місце, початок та строки проведення робіт, прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) осіб, що провадитимуть діяльність.

5. Перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони без відповідних на те дозволів.

6. Перебування громадян на березі Кучурганського водосховища в період комендантської години.

7. Скупчення транспортних засобів (більше трьох), тривалі зупинки транспортних засобів (довше 30 хвилин), не пов’язані з технічними несправностями, на узбіччях доріг поза встановленими автомобільними стоянками (за винятком транспортних засобів під керуванням місцевих мешканців при наявності документів, що підтверджують їх реєстрацію).

8. Вихід маломірних суден та інших плавзасобів, використання засобів розваг на воді (круги, матраци, дошки, тощо) у частині вод прикордонних річок, озер та інших водойм, які прилягають до державного кордону України.

9. Використання приладів нічного бачення, тепловізійної техніки, радіостанцій, крім установлених на спеціальній техніці та транспортних засобах спеціалізованого призначення (або зареєстрованих у встановленому порядку).

10. Використання малих літальних апаратів усіх типів, безпілотних літальних апаратів.

11. Використання відео реєстраторів, засобів фото-відеозйомки. Дія режимних обмежень не поширюється на представників військових формувань, утворених відповідно до Законів України, правоохоронних органів (підрозділів), органів (підрозділів) цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги, інших суб’єктів державної та комунальної власності, які прибувають в прикордонну смугу з метою виконання покладених на них повноважень, що забезпечують підтримання життєдіяльності об’єктів інфраструктури та надають населенню послуги гуманітарного, медичного та соціального характеру - під час виконання ними службових обов’язків. Разом з тим, вище вказані особи під час перебування у прикордонній смузі повинні мати при собі військові квитки, службові посвідчення встановленого зразку та документи, які підтверджують мету перебування у прикордонній смузі (шляховий лист, службове завдання та інше).

Додаткові обмеження

Наказ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь